..: Trasa vlaku Os 5472 - JŘ 2016 :..
Os 5472
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   14.23 
  Jaroměř zastávka x14.27 14.27 
  Kuks x14.33 14.33 
  Žireč x14.36 14.36 
  Dvůr Králové nad Labem  14.41 14.43 
  Bílá Třemešná  14.50 14.50 
  Mostek  14.58 14.59 
  Borovnička x15.02 15.02 
  Borovnice x15.08 15.08 
  Horka u Staré Paky  15.12 15.13 
  Levínská Olešnice x15.17 15.17 
  Stará Paka  15.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster