..: Trasa vlaku Os 5470 - JŘ 2016 :..
Os 5470
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   12.23 
  Jaroměř zastávka x12.27 12.27 
  Kuks x12.33 12.33 
  Žireč x12.36 12.36 
  Dvůr Králové nad Labem  12.41 12.43 
  Bílá Třemešná  12.50 12.50 
  Mostek  12.58 12.59 
  Borovnička x13.02 13.02 
  Borovnice x13.08 13.08 
  Horka u Staré Paky  13.12 13.13 
  Levínská Olešnice x13.17 13.17 
  Stará Paka  13.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster