..: Trasa vlaku Os 5466 - JŘ 2016 :..
Os 5466
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   8.23 
  Jaroměř zastávka x8.27 8.27 
  Kuks x8.33 8.33 
  Žireč x8.36 8.36 
  Dvůr Králové nad Labem  8.41 8.43 
  Bílá Třemešná  8.50 8.50 
  Mostek  8.58 8.59 
  Borovnička x9.02 9.02 
  Borovnice x9.08 9.08 
  Horka u Staré Paky  9.12 9.13 
  Levínská Olešnice x9.17 9.17 
  Stará Paka  9.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster