..: Trasa vlaku Os 5464 - JŘ 2016 :..
Os 5464
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   6.23 
  Jaroměř zastávka x6.27 6.27 
  Kuks x6.33 6.33 
  Žireč x6.36 6.36 
  Dvůr Králové nad Labem  6.41 6.43 
  Bílá Třemešná  6.50 6.50 
  Mostek  6.58 6.59 
  Borovnička x7.02 7.02 
  Borovnice x7.08 7.08 
  Horka u Staré Paky  7.12 7.13 
  Levínská Olešnice x7.16 7.16 
  Stará Paka  7.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster