..: Trasa vlaku Os 5413 - JŘ 2016 :..
Os 5413
Řazení vlaku: Bftn791 + 843  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Liberec   16.30 
  Pilínkov x16.35 16.35 
  Jeřmanice  16.41 16.41 
  Rádlo x16.44 16.44 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  16.49 16.50 
  Hodkovice nad Mohelkou  16.56 16.58 
  Sedlejovice x17.02 17.02 
  Sychrov  17.05 17.06 
  Doubí u Turnova x17.10 17.10 
  Turnov  17.15 17.31 
  Dolánky x17.35 17.35 
  Malá Skála  17.40 17.41 
  Líšný x17.44 17.44 
  Železný Brod  17.48 17.49 
  Semily  17.57 17.58 
  Nedvězí x18.02 18.02 
  Košťálov  18.07 18.08 
  Libštát x18.10 18.10 
  Bělá u Staré Paky x18.15 18.15 
  Stará Paka  18.21 18.33 
  Levínská Olešnice x18.38 18.38 
  Horka u Staré Paky  18.42  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster