Os 5363 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.27 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.30 | 6.31 | |||
Pardubice závodiště | x | 6.35 | 6.35 | ||
Staré Jesenčany | x | 6.39 | 6.39 | ||
Medlešice | 6.43 | 6.46 | |||
Chrudim zastávka | x | 6.49 | 6.49 | ||
Chrudim | 6.50 | 6.51 | |||
Slatiňany | 6.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci