Os 5333 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.16 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.19 | 6.26 | |||
Pardubice závodiště | x | 6.29 | 6.29 | ||
Staré Jesenčany | x | 6.33 | 6.33 | ||
Medlešice | 6.36 | 6.36 | |||
Chrudim zastávka | x | 6.39 | 6.39 | ||
Chrudim | 6.41 | 6.42 | |||
Slatiňany | 6.46 | 6.49 | |||
Zaječice | x | 6.54 | 6.54 | ||
Chrast u Chrudimi | 6.57 | 6.57 | |||
Horka u Chrudimi | x | 7.00 | 7.00 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 7.06 | 7.06 | ||
Prosetín | x | 7.10 | 7.10 | ||
Žďárec u Skutče | 7.12 | 7.17 | |||
Pokřikov | x | 7.24 | 7.24 | ||
Vojtěchov | x | 7.25 | 7.25 | ||
Holetín | x | 7.30 | 7.30 | ||
Hlinsko v Čechách | 7.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci