Os 5331 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.49 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.52 | 5.06 | |||
Pardubice závodiště | x | 5.09 | 5.09 | ||
Chrudim zastávka | x | 5.16 | 5.16 | ||
Chrudim | 5.18 | 5.37 | |||
Slatiňany | 5.41 | 5.42 | |||
Zaječice | x | 5.46 | 5.46 | ||
Chrast u Chrudimi | 5.49 | 5.50 | |||
Horka u Chrudimi | x | 5.53 | 5.53 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 5.59 | 5.59 | ||
Prosetín | x | 6.03 | 6.03 | ||
Žďárec u Skutče | 6.05 | 6.13 | |||
Pokřikov | x | 6.19 | 6.19 | ||
Vojtěchov | x | 6.21 | 6.21 | ||
Holetín | x | 6.25 | 6.25 | ||
Hlinsko v Čechách | 6.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci