Os 5298 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 16.09 | ||||
Černovice u Chomutova | 16.16 | 16.17 | |||
Domina | x | 16.33 | 16.33 | ||
Křimov-Suchdol | x | 16.42 | 16.42 | ||
Křimov zastávka | x | 16.47 | 16.47 | ||
Křimov | 16.50 | 16.50 | |||
Nová Ves u Křimova | x | 16.52 | 16.52 | ||
Výsluní | x | 16.58 | 16.58 | ||
Rusová | x | 17.05 | 17.05 | ||
Měděnec | x | 17.10 | 17.10 | ||
Měděnec zastávka | x | 17.14 | 17.14 | ||
Kovářská městys | x | 17.19 | 17.19 | ||
Kovářská | 17.25 | 17.26 | |||
České Hamry | x | 17.28 | 17.28 | ||
Vejprty zastávka | x | 17.33 | 17.33 | ||
Vejprty koupaliště | x | 17.37 | 17.37 | ||
Vejprty | 17.40 | 17.42 | |||
Bärenstein (Annab) | x | 17.46 | 17.46 | ||
Cranzahl | 17.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci