Os 5270 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 22.40 | ||||
Děčín-Přípeř | x | 22.42 | 22.42 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 22.45 | 22.45 | |||
Děčín-Čertova Voda | x | 22.48 | 22.48 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 22.51 | 22.51 | ||
Dolní Žleb | 22.53 | 22.54 | |||
Schöna | 22.57 | 22.58 | |||
Schmilka-Hirschmühle | 23.00 | 23.00 | |||
Krippen | 23.05 | 23.05 | |||
Bad Schandau | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci