Os 5236 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.05 | ||||
Praskačka | 21.11 | 21.12 | |||
Lhota pod Libčany | 21.15 | 21.15 | |||
Dobřenice | 21.18 | 21.19 | |||
Kratonohy | 21.22 | 21.22 | |||
Káranice | 21.26 | 21.26 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 21.31 | 21.35 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 21.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci