SuperCity 516 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 681-Bmpz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.06 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 5.12 | 5.14 | |||
Ostrava-Svinov | 5.20 | 5.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.08 | 6.10 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.20 | 7.21 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 8.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci