Os 5144 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 14.23 | ||||
Náchod-Běloves | x | 14.26 | 14.26 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 14.28 | 14.28 | ||
Velké Poříčí | x | 14.32 | 14.32 | ||
Hronov | 14.34 | 14.35 | |||
Hronov zastávka | x | 14.38 | 14.38 | ||
Police nad Metují | 14.43 | 14.45 | |||
Žďár nad Metují | x | 14.49 | 14.49 | ||
Česká Metuje | x | 14.54 | 14.54 | ||
Dědov | x | 14.56 | 14.56 | ||
Teplice nad Metují | 15.01 | 15.02 | |||
Bohdašín | x | 15.07 | 15.07 | ||
Březová u Broumova | x | 15.10 | 15.10 | ||
Meziměstí | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci