Os 5135 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 17.22 | ||||
Náchod zastávka | 17.24 | 17.25 | |||
Václavice | 17.30 | 17.31 | |||
Nové Město nad Metují | 17.37 | 17.43 | |||
Černčice | 17.47 | 17.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 17.49 | 17.50 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 17.53 | 17.53 | |||
Pohoří | 17.56 | 17.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 17.59 | 18.00 | |||
Očelice | 18.05 | 18.05 | |||
Bolehošť | 18.08 | 18.09 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.17 | 18.32 | |||
Lípa nad Orlicí | 18.35 | 18.35 | |||
Čestice | 18.39 | 18.39 | |||
Častolovice | 18.42 | 18.43 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 18.46 | 18.47 | |||
Kostelec nad Orlicí | 18.49 | 18.49 | |||
Doudleby nad Orlicí | 18.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci