Os 5128 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 11.40 | ||||
Bolehošť | 11.48 | 11.49 | |||
Očelice | 11.52 | 11.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 11.57 | 12.01 | |||
Pohoří | 12.03 | 12.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 12.06 | 12.06 | |||
Bohuslavice nad Metují | 12.09 | 12.10 | |||
Černčice | 12.12 | 12.12 | |||
Nové Město nad Metují | 12.16 | 12.24 | |||
Václavice | 12.29 | 12.31 | |||
Náchod zastávka | 12.36 | 12.36 | |||
Náchod | 12.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci