Os 5127 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 11.22 | ||||
Náchod zastávka | 11.24 | 11.25 | |||
Václavice | 11.30 | 11.31 | |||
Nové Město nad Metují | 11.36 | 11.43 | |||
Černčice | 11.47 | 11.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 11.49 | 11.50 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
Pohoří | 11.56 | 11.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 11.59 | 12.00 | |||
Očelice | 12.04 | 12.05 | |||
Bolehošť | 12.08 | 12.09 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.17 | 12.32 | |||
Lípa nad Orlicí | x | 12.35 | 12.35 | ||
Čestice | x | 12.39 | 12.39 | ||
Častolovice | 12.42 | 12.43 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 12.46 | 12.47 | |||
Kostelec nad Orlicí | 12.49 | 12.49 | |||
Doudleby nad Orlicí | 12.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci