Os 5125 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 9.23 | ||||
Náchod zastávka | 9.25 | 9.25 | |||
Václavice | 9.30 | 9.33 | |||
Nové Město nad Metují | 9.38 | 9.45 | |||
Černčice | x | 9.48 | 9.48 | ||
Bohuslavice nad Metují | 9.50 | 9.51 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 9.54 | 9.54 | ||
Pohoří | x | 9.57 | 9.57 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 9.59 | 10.00 | |||
Očelice | x | 10.04 | 10.04 | ||
Bolehošť | 10.07 | 10.08 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.16 | 10.32 | |||
Lípa nad Orlicí | x | 10.35 | 10.35 | ||
Čestice | x | 10.38 | 10.38 | ||
Častolovice | 10.41 | 10.43 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 10.45 | 10.46 | |||
Kostelec nad Orlicí | 10.48 | 10.48 | |||
Doudleby nad Orlicí | 10.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci