Os 5110 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 21.03 | ||||
Újezd u Chocně | 21.08 | 21.09 | |||
Plchůvky | x | 21.11 | 21.11 | ||
Čermná nad Orlicí | 21.14 | 21.15 | |||
Borohrádek | 21.20 | 21.21 | |||
Žďár nad Orlicí | x | 21.24 | 21.24 | ||
Týniště nad Orlicí | 21.29 | 21.33 | |||
Bolehošť | 21.40 | 21.41 | |||
Očelice | x | 21.44 | 21.44 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 21.49 | 21.50 | |||
Pohoří | x | 21.52 | 21.52 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 21.55 | 21.55 | ||
Bohuslavice nad Metují | 21.58 | 21.58 | |||
Černčice | x | 22.00 | 22.00 | ||
Nové Město nad Metují | 22.03 | 22.04 | |||
Václavice | 22.09 | 22.10 | |||
Náchod zastávka | 22.14 | 22.15 | |||
Náchod | 22.18 | 22.21 | |||
Náchod-Běloves | x | 22.24 | 22.24 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 22.26 | 22.26 | ||
Velké Poříčí | x | 22.29 | 22.29 | ||
Hronov | 22.31 | 22.32 | |||
Hronov zastávka | x | 22.34 | 22.34 | ||
Police nad Metují | 22.38 | 22.39 | |||
Žďár nad Metují | x | 22.42 | 22.42 | ||
Česká Metuje | x | 22.46 | 22.46 | ||
Dědov | x | 22.48 | 22.48 | ||
Teplice nad Metují | 22.52 | 22.53 | |||
Bohdašín | x | 22.57 | 22.57 | ||
Březová u Broumova | x | 22.59 | 22.59 | ||
Meziměstí | 23.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci