Os 5043 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.35 | ||||
Brandýs nad Orlicí | 5.39 | 5.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.48 | 5.50 | |||
Ústí nad Orlicí město | 5.52 | 5.52 | |||
Dlouhá Třebová | 5.56 | 5.56 | |||
Česká Třebová | 6.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci