Os 5016 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jablonné nad Orlicí | 16.50 | ||||
Verměřovice | 16.54 | 16.55 | |||
Letohrad | 17.01 | 17.07 | |||
Dolní Dobrouč | 17.10 | 17.11 | |||
Hnátnice | 17.13 | 17.14 | |||
Lanšperk | 17.16 | 17.17 | |||
Černovír | 17.19 | 17.20 | |||
Dolní Libchavy | 17.23 | 17.24 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.28 | 17.30 | |||
Brandýs nad Orlicí | 17.38 | 17.38 | |||
Choceň | 17.43 | 17.44 | |||
Moravany | 17.55 | 17.56 | |||
Pardubice-Pardubičky | 18.03 | 18.04 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci