Os 5007 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.37 | ||||
Kolín dílny | 11.39 | 11.39 | |||
Starý Kolín | 11.43 | 11.43 | |||
Záboří nad Labem | 11.47 | 11.47 | |||
Týnec nad Labem | 11.49 | 11.49 | |||
Kojice | 11.52 | 11.52 | |||
Chvaletice | 11.54 | 11.54 | |||
Řečany nad Labem | 11.58 | 12.00 | |||
Lhota pod Přeloučí | 12.03 | 12.03 | |||
Přelouč | 12.07 | 12.08 | |||
Valy u Přelouče | 12.11 | 12.11 | |||
Pardubice-Opočínek | 12.14 | 12.14 | |||
Pardubice-Svítkov | 12.17 | 12.18 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.21 | 12.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 12.46 | 12.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 12.49 | 12.49 | |||
Kostěnice | 12.53 | 12.56 | |||
Moravany | 12.59 | 12.59 | |||
Uhersko | 13.03 | 13.04 | |||
Sedlíšťka | 13.07 | 13.07 | |||
Zámrsk | 13.10 | 13.10 | |||
Dobříkov u Chocně | 13.12 | 13.12 | |||
Sruby | 13.15 | 13.15 | |||
Choceň | 13.19 | 13.28 | |||
Brandýs nad Orlicí | 13.32 | 13.33 | |||
Bezpráví | 13.36 | 13.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.42 | 13.43 | |||
Ústí nad Orlicí město | 13.45 | 13.45 | |||
Dlouhá Třebová | 13.49 | 13.49 | |||
Česká Třebová | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci