Os 4987 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kuřim | 8.26 | ||||
Česká | 8.29 | 8.30 | |||
Brno-Řečkovice | 8.34 | 8.34 | |||
Brno-Královo Pole | 8.37 | 8.38 | |||
Brno-Lesná | 8.40 | 8.41 | |||
Brno-Židenice | 8.46 | 8.47 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci