Os 4976 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.35 | ||||
Brno-Židenice | 15.38 | 15.42 | |||
Brno-Lesná | 15.47 | 15.48 | |||
Brno-Královo Pole | 15.50 | 15.51 | |||
Brno-Řečkovice | 15.53 | 15.54 | |||
Česká | 15.58 | 15.59 | |||
Kuřim | 16.02 | 16.03 | |||
Čebín | 16.08 | 16.09 | |||
Hradčany | 16.12 | 16.12 | |||
Tišnov | 16.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci