Os 4969 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 15.43 | ||||
Hradčany | 15.45 | 15.45 | |||
Čebín | 15.48 | 15.48 | |||
Kuřim | 15.54 | 15.55 | |||
Česká | 15.58 | 15.58 | |||
Brno-Řečkovice | 16.02 | 16.02 | |||
Brno-Královo Pole | 16.05 | 16.06 | |||
Brno-Lesná | 16.08 | 16.09 | |||
Brno-Židenice | 16.14 | 16.15 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci