Os 4961 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 6.45 | ||||
Hradčany | 6.47 | 6.48 | |||
Čebín | 6.51 | 6.51 | |||
Kuřim | 6.58 | 6.59 | |||
Česká | 7.03 | 7.04 | |||
Brno-Řečkovice | 7.08 | 7.08 | |||
Brno-Královo Pole | 7.11 | 7.12 | |||
Brno-Lesná | 7.15 | 7.15 | |||
Brno-Židenice | 7.21 | 7.24 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci