Os 4949 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 22.30 | ||||
Hradčany | 22.32 | 22.33 | |||
Čebín | 22.35 | 22.36 | |||
Kuřim | 22.41 | 22.42 | |||
Česká | 22.45 | 22.46 | |||
Brno-Řečkovice | 22.50 | 22.50 | |||
Brno-Královo Pole | 22.53 | 22.54 | |||
Brno-Lesná | 22.56 | 22.57 | |||
Brno-Židenice | 23.02 | 23.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 23.07 | 23.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 23.14 | 23.14 | |||
Modřice | 23.18 | 23.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 23.22 | 23.22 | |||
Rajhrad | 23.24 | 23.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 23.28 | 23.29 | |||
Hrušovany u Brna | 23.31 | 23.32 | |||
Žabčice | 23.35 | 23.35 | |||
Vranovice | 23.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci