Os 4935 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 9.00 | ||||
Hradčany | 9.02 | 9.03 | |||
Čebín | 9.05 | 9.06 | |||
Kuřim | 9.11 | 9.12 | |||
Česká | 9.15 | 9.16 | |||
Brno-Řečkovice | 9.20 | 9.20 | |||
Brno-Královo Pole | 9.23 | 9.24 | |||
Brno-Lesná | 9.26 | 9.27 | |||
Brno-Židenice | 9.32 | 9.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.37 | 9.40 | |||
Modřice | 9.47 | 9.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 9.51 | 9.51 | |||
Rajhrad | 9.53 | 9.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.57 | 9.58 | |||
Hrušovany u Brna | 10.00 | 10.01 | |||
Žabčice | 10.04 | 10.04 | |||
Vranovice | 10.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci