Os 4829 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 7.13 | ||||
Kralice nad Oslavou | 7.20 | 7.21 | |||
Rapotice | 7.28 | 7.28 | |||
Vysoké Popovice | 7.32 | 7.32 | |||
Zastávka u Brna | 7.39 | 7.42 | |||
Rosice u Brna | 7.45 | 7.45 | |||
Tetčice | 7.48 | 7.49 | |||
Omice | 7.53 | 7.53 | |||
Střelice | 7.57 | 7.58 | |||
Troubsko | 8.01 | 8.02 | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.08 | 8.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci