Os 4822 | |
Řazení vlaku: Abfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.39 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 5.43 | 5.44 | |||
Střelice | 5.54 | 5.56 | |||
Omice | 5.59 | 6.00 | |||
Tetčice | 6.04 | 6.04 | |||
Rosice u Brna | 6.07 | 6.08 | |||
Zastávka u Brna | 6.11 | 6.12 | |||
Vysoké Popovice | 6.20 | 6.20 | |||
Rapotice | 6.26 | 6.29 | |||
Kralice nad Oslavou | 6.35 | 6.35 | |||
Náměšť nad Oslavou | 6.43 | 6.44 | |||
Studenec | 6.52 | 6.52 | |||
Vladislav zastávka | 7.00 | 7.00 | |||
Třebíč | 7.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci