Os 4781 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 9.05 | ||||
Semanín | x | 9.11 | 9.11 | ||
Opatov | 9.15 | 9.15 | |||
Opatovec | x | 9.18 | 9.18 | ||
Svitavy | 9.22 | 9.23 | |||
Svitavy-Lány | x | 9.26 | 9.26 | ||
Hradec nad Svitavou | x | 9.30 | 9.30 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | x | 9.36 | 9.36 | ||
Březová nad Svitavou | 9.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci