Os 4723 | |
Řazení vlaku: 2x640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 12.58 | ||||
Letovice zastávka | 13.00 | 13.01 | |||
Zboněk | 13.03 | 13.03 | |||
Svitávka | 13.06 | 13.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.09 | 13.12 | |||
Doubravice nad Svitavou | 13.16 | 13.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.20 | 13.20 | |||
Dolní Lhota | 13.23 | 13.23 | |||
Blansko město | 13.26 | 13.27 | |||
Blansko | 13.29 | 13.31 | |||
Adamov zastávka | 13.37 | 13.37 | |||
Adamov | 13.39 | 13.39 | |||
Babice nad Svitavou | 13.42 | 13.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.47 | 13.48 | |||
Brno-Židenice | 13.53 | 13.54 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.59 | 14.06 | |||
Brno-Chrlice | 14.15 | 14.16 | |||
Sokolnice-Telnice | 14.21 | 14.22 | |||
Újezd u Brna | 14.23 | 14.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 14.27 | 14.27 | |||
Zbýšov | 14.30 | 14.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 14.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci