Os 4720 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.01 | ||||
Brno-Židenice | 14.04 | 14.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.10 | 14.11 | |||
Babice nad Svitavou | 14.15 | 14.16 | |||
Adamov | 14.19 | 14.19 | |||
Adamov zastávka | 14.21 | 14.22 | |||
Blansko | 14.28 | 14.29 | |||
Blansko město | 14.31 | 14.32 | |||
Dolní Lhota | 14.35 | 14.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.38 | 14.39 | |||
Doubravice nad Svitavou | 14.42 | 14.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.47 | 14.49 | |||
Svitávka | 14.52 | 14.52 | |||
Zboněk | 14.55 | 14.56 | |||
Letovice zastávka | 14.58 | 14.58 | |||
Letovice | 15.01 | 15.02 | |||
Rozhraní | 15.07 | 15.07 | |||
Moravská Chrastová | 15.10 | 15.10 | |||
Březová nad Svitavou | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci