Os 4708 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 7.39 | ||||
Brno-Chrlice | 7.45 | 7.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.55 | 8.02 | |||
Brno-Židenice | 8.05 | 8.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 8.11 | 8.12 | |||
Babice nad Svitavou | 8.16 | 8.17 | |||
Adamov | 8.20 | 8.20 | |||
Adamov zastávka | 8.22 | 8.23 | |||
Blansko | 8.29 | 8.30 | |||
Blansko město | 8.32 | 8.34 | |||
Dolní Lhota | 8.37 | 8.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.40 | 8.40 | |||
Doubravice nad Svitavou | 8.43 | 8.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 8.48 | 8.50 | |||
Svitávka | 8.53 | 8.53 | |||
Zboněk | 8.56 | 8.57 | |||
Letovice zastávka | 8.59 | 8.59 | |||
Letovice | 9.02 | 9.03 | |||
Rozhraní | 9.08 | 9.08 | |||
Moravská Chrastová | 9.11 | 9.11 | |||
Březová nad Svitavou | 9.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci