Os 4521 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdt754 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 14.55 | ||||
Dyje | 15.00 | 15.01 | |||
Hodonice | 15.05 | 15.05 | |||
Božice u Znojma | 15.14 | 15.15 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 15.22 | 15.31 | |||
Jevišovka | 15.37 | 15.38 | |||
Novosedly | 15.41 | 15.41 | |||
Dobré Pole | 15.45 | 15.46 | |||
Březí | 15.48 | 15.49 | |||
Mikulov na Moravě | 15.54 | 16.01 | |||
Sedlec u Mikulova | 16.07 | 16.08 | |||
Valtice | 16.13 | 16.13 | |||
Valtice město | 16.16 | 16.17 | |||
Boří les | 16.25 | 16.25 | |||
Břeclav | 16.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci