Os 4313 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.05 | ||||
Uherské Hradiště | 14.11 | 14.31 | |||
Kunovice | 14.34 | 14.34 | |||
Vésky | 14.38 | 14.38 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 14.40 | 14.41 | |||
Hradčovice | 14.45 | 14.46 | |||
Havřice | 14.50 | 14.50 | |||
Uherský Brod | 14.53 | 14.55 | |||
Újezdec u Luhačovic | 14.58 | 15.00 | |||
Šumice | 15.03 | 15.04 | |||
Nezdenice | 15.07 | 15.07 | |||
Záhorovice | 15.10 | 15.10 | |||
Bojkovice | 15.13 | 15.17 | |||
Bojkovice město | 15.19 | 15.19 | |||
Pitín zastávka | 15.23 | 15.23 | |||
Hostětín | 15.29 | 15.29 | |||
Slavičín | 15.35 | 15.35 | |||
Divnice | 15.39 | 15.39 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.41 | 15.41 | |||
Popov | 15.47 | 15.47 | |||
Bylnice | 15.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci