Os 4310 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 12.00 | ||||
Popov | 12.04 | 12.05 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.10 | 12.11 | |||
Divnice | 12.13 | 12.13 | |||
Slavičín | 12.17 | 12.17 | |||
Hostětín | 12.22 | 12.23 | |||
Pitín zastávka | 12.30 | 12.30 | |||
Bojkovice město | 12.33 | 12.34 | |||
Bojkovice | 12.36 | 12.45 | |||
Záhorovice | 12.47 | 12.48 | |||
Nezdenice | 12.51 | 12.51 | |||
Šumice | 12.54 | 12.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 12.58 | 12.59 | |||
Uherský Brod | 13.03 | 13.04 | |||
Havřice | 13.07 | 13.07 | |||
Hradčovice | 13.11 | 13.12 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.16 | 13.17 | |||
Vésky | 13.19 | 13.20 | |||
Kunovice | 13.23 | 13.24 | |||
Uherské Hradiště | 13.27 | 13.45 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci