Os 4222 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Otrokovice | 20.26 | ||||
Napajedla | 20.30 | 20.30 | |||
Spytihněv | 20.33 | 20.33 | |||
Huštěnovice | 20.36 | 20.37 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.40 | 20.42 | |||
Kostelany nad Moravou | 20.44 | 20.45 | |||
Nedakonice | 20.47 | 20.48 | |||
Moravský Písek zastávka | 20.51 | 20.52 | |||
Moravský Písek | 20.54 | 20.58 | |||
Bzenec přívoz | 21.02 | 21.02 | |||
Rohatec | 21.08 | 21.08 | |||
Rohatec zastávka | 21.10 | 21.11 | |||
Hodonín | 21.14 | 21.16 | |||
Lužice | 21.19 | 21.20 | |||
Moravská Nová Ves | 21.23 | 21.24 | |||
Hrušky zastávka | 21.27 | 21.28 | |||
Břeclav | 21.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci