Os 4219 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 16.35 | ||||
Hrušky zastávka | 16.41 | 16.41 | |||
Moravská Nová Ves | 16.44 | 16.45 | |||
Lužice | 16.48 | 16.49 | |||
Hodonín | 16.52 | 16.56 | |||
Rohatec zastávka | 16.59 | 17.00 | |||
Rohatec | 17.02 | 17.03 | |||
Bzenec přívoz | 17.08 | 17.09 | |||
Moravský Písek | 17.13 | 17.16 | |||
Moravský Písek zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
Nedakonice | 17.22 | 17.23 | |||
Kostelany nad Moravou | 17.25 | 17.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.29 | 17.31 | |||
Huštěnovice | 17.34 | 17.35 | |||
Spytihněv | 17.38 | 17.38 | |||
Napajedla | 17.41 | 17.41 | |||
Otrokovice | 17.45 | 17.47 | |||
Tlumačov | 17.51 | 17.51 | |||
Záhlinice | 17.54 | 17.55 | |||
Hulín | 17.57 | 18.01 | |||
Břest | 18.04 | 18.04 | |||
Říkovice | 18.07 | 18.07 | |||
Horní Moštěnice | 18.10 | 18.11 | |||
Přerov | 18.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci