Os 4214 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 13.44 | ||||
Horní Moštěnice | 13.47 | 13.48 | |||
Říkovice | 13.51 | 13.51 | |||
Břest | 13.54 | 13.55 | |||
Hulín | 13.58 | 14.01 | |||
Záhlinice | 14.03 | 14.04 | |||
Tlumačov | 14.07 | 14.08 | |||
Otrokovice | 14.12 | 14.14 | |||
Napajedla | 14.18 | 14.18 | |||
Spytihněv | 14.21 | 14.21 | |||
Huštěnovice | 14.24 | 14.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.29 | 14.33 | |||
Kostelany nad Moravou | 14.35 | 14.36 | |||
Nedakonice | 14.38 | 14.39 | |||
Moravský Písek zastávka | 14.42 | 14.43 | |||
Moravský Písek | 14.45 | 14.46 | |||
Bzenec přívoz | 14.50 | 14.51 | |||
Rohatec | 14.57 | 14.58 | |||
Rohatec zastávka | 15.00 | 15.00 | |||
Hodonín | 15.04 | 15.06 | |||
Lužice | 15.09 | 15.10 | |||
Moravská Nová Ves | 15.13 | 15.14 | |||
Hrušky zastávka | 15.17 | 15.18 | |||
Břeclav | 15.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci