Os 4210 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 11.44 | ||||
Horní Moštěnice | 11.47 | 11.48 | |||
Říkovice | 11.51 | 11.51 | |||
Břest | 11.54 | 11.55 | |||
Hulín | 11.58 | 12.04 | |||
Záhlinice | 12.07 | 12.07 | |||
Tlumačov | 12.10 | 12.11 | |||
Otrokovice | 12.15 | 12.16 | |||
Napajedla | 12.20 | 12.20 | |||
Spytihněv | 12.23 | 12.23 | |||
Huštěnovice | 12.26 | 12.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.30 | 12.33 | |||
Kostelany nad Moravou | 12.35 | 12.36 | |||
Nedakonice | 12.38 | 12.39 | |||
Moravský Písek zastávka | 12.42 | 12.43 | |||
Moravský Písek | 12.45 | 12.46 | |||
Bzenec přívoz | 12.50 | 12.51 | |||
Rohatec | 12.57 | 12.58 | |||
Rohatec zastávka | 13.00 | 13.00 | |||
Hodonín | 13.04 | 13.06 | |||
Lužice | 13.09 | 13.10 | |||
Moravská Nová Ves | 13.13 | 13.14 | |||
Hrušky zastávka | 13.17 | 13.18 | |||
Břeclav | 13.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci