EN 406 „Chopin“ | |
Řazení vlaku: 380 + Bvmz61 + WLABmz826 + Bcmh + Bmz61 + Bcmz61 + WLAB10mnouz + WLAB10ou + Bc10mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wien Hbf | 22.50 | ||||
Břeclav | 23.50 | 0.13 | |||
Otrokovice | 0.46 | 0.48 | |||
Přerov | 1.03 | 1.05 | |||
Ostrava-Svinov | 1.45 | 1.47 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 1.54 | 1.56 | |||
Bohumín | 2.03 | 3.00 | |||
Zebrzydowice | 3.18 | 3.19 | |||
Katowice | 4.07 | 4.16 | |||
Sosnowiec Główny | 4.25 | 4.26 | |||
Zawiercie | 4.48 | 4.49 | |||
Warszawa Zachodnia | 6.53 | 6.56 | |||
Warszawa Centralna | 7.00 | 7.05 | |||
Warszawa Wschodnia | 7.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci