Os 4058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.14 | ||||
Brno-Židenice | 14.17 | 14.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.24 | 14.24 | |||
Babice nad Svitavou | 14.29 | 14.29 | |||
Adamov | 14.32 | 14.33 | |||
Adamov zastávka | 14.35 | 14.36 | |||
Blansko | 14.42 | 14.44 | |||
Blansko město | 14.46 | 14.47 | |||
Dolní Lhota | 14.50 | 14.51 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci