Os 4030 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 4.52 | ||||
Němčice nad Hanou | 4.56 | 4.57 | |||
Měrovice nad Hanou | 4.59 | 5.00 | |||
Kojetín | 5.03 | 5.05 | |||
Chropyně | 5.09 | 5.10 | |||
Věžky | 5.15 | 5.15 | |||
Přerov | 5.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci