Os 4011 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 11.51 | ||||
Dolní Lhota | 11.54 | 11.54 | |||
Blansko město | 11.57 | 11.58 | |||
Blansko | 11.59 | 12.05 | |||
Adamov zastávka | 12.11 | 12.11 | |||
Adamov | 12.13 | 12.13 | |||
Babice nad Svitavou | 12.16 | 12.17 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.21 | 12.22 | |||
Brno-Židenice | 12.27 | 12.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci