Os 3923 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 17.24 | ||||
Bezměrov | 17.28 | 17.28 | |||
Postoupky | 17.31 | 17.31 | |||
Kroměříž | 17.36 | 17.49 | |||
Hulín | 17.57 | 18.08 | |||
Třebětice | 18.12 | 18.16 | |||
Holešov | 18.20 | 18.21 | |||
Dobrotice | x | 18.25 | 18.25 | ||
Jankovice | x | 18.27 | 18.27 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 18.30 | 18.30 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 18.34 | 18.37 | |||
Loukov | x | 18.42 | 18.42 | ||
Osíčko | 18.46 | 18.51 | |||
Podhradní Lhota | 18.55 | 18.56 | |||
Kunovice-Loučka | 18.58 | 18.59 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 19.03 | 19.03 | ||
Branky na Moravě | 19.07 | 19.07 | |||
Valašské Meziříčí | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci