Os 3920 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 18.26 | ||||
Branky na Moravě | 18.32 | 18.32 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 18.36 | 18.36 | ||
Kunovice-Loučka | 18.41 | 18.41 | |||
Podhradní Lhota | 18.44 | 18.44 | |||
Osíčko | 18.50 | 18.50 | |||
Loukov | x | 18.54 | 18.54 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 18.59 | 19.04 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 19.08 | 19.08 | ||
Jankovice | x | 19.11 | 19.11 | ||
Dobrotice | x | 19.13 | 19.13 | ||
Holešov | 19.18 | 19.19 | |||
Třebětice | 19.23 | 19.26 | |||
Hulín | 19.30 | 19.31 | |||
Kroměříž | 19.39 | 19.40 | |||
Postoupky | x | 19.45 | 19.45 | ||
Bezměrov | x | 19.48 | 19.48 | ||
Kojetín | 19.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci