Os 3915 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 13.24 | ||||
Bezměrov | 13.28 | 13.28 | |||
Postoupky | 13.31 | 13.31 | |||
Kroměříž | 13.36 | 13.49 | |||
Hulín | 13.56 | 14.08 | |||
Třebětice | 14.12 | 14.16 | |||
Holešov | 14.20 | 14.21 | |||
Dobrotice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Jankovice | x | 14.27 | 14.27 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 14.30 | 14.30 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 14.34 | 14.45 | |||
Loukov | x | 14.49 | 14.49 | ||
Osíčko | 14.53 | 14.55 | |||
Podhradní Lhota | 14.59 | 15.00 | |||
Kunovice-Loučka | 15.02 | 15.03 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 15.08 | 15.08 | ||
Branky na Moravě | 15.11 | 15.12 | |||
Valašské Meziříčí | 15.18 | 15.27 | |||
Krhová | x | 15.30 | 15.30 | ||
Hrachovec | x | 15.33 | 15.33 | ||
Zašová | x | 15.37 | 15.37 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 15.39 | 15.39 | ||
Zubří | x | 15.42 | 15.42 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci