Os 3903 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 5.40 | ||||
Hulín | 5.48 | 6.03 | |||
Třebětice | 6.07 | 6.07 | |||
Holešov | 6.12 | 6.15 | |||
Dobrotice | x | 6.19 | 6.19 | ||
Jankovice | x | 6.21 | 6.21 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 6.24 | 6.24 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 6.28 | 6.30 | |||
Loukov | x | 6.34 | 6.34 | ||
Osíčko | 6.38 | 6.40 | |||
Podhradní Lhota | 6.45 | 6.46 | |||
Kunovice-Loučka | 6.48 | 6.49 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 6.53 | 6.54 | |||
Branky na Moravě | 6.57 | 6.58 | |||
Valašské Meziříčí | 7.04 | 7.15 | |||
Krhová | x | 7.18 | 7.18 | ||
Hrachovec | x | 7.21 | 7.21 | ||
Zašová | x | 7.25 | 7.25 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 7.27 | 7.27 | ||
Zubří | x | 7.30 | 7.30 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci