Os 3900 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 4.16 | ||||
Branky na Moravě | 4.22 | 4.22 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 4.26 | 4.26 | |||
Kunovice-Loučka | 4.31 | 4.31 | |||
Podhradní Lhota | 4.34 | 4.34 | |||
Osíčko | 4.39 | 4.40 | |||
Loukov | 4.44 | 4.44 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 4.48 | 5.04 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 5.08 | 5.08 | |||
Jankovice | 5.11 | 5.11 | |||
Dobrotice | 5.13 | 5.13 | |||
Holešov | 5.18 | 5.19 | |||
Třebětice | 5.23 | 5.23 | |||
Hulín | 5.28 | 5.30 | |||
Kroměříž | 5.38 | 5.40 | |||
Postoupky | 5.45 | 5.45 | |||
Bezměrov | 5.48 | 5.48 | |||
Kojetín | 5.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci