Os 3881 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.02 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 6.05 | 6.05 | ||
Včelná | 6.11 | 6.11 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 6.17 | 6.17 | |||
Holkov | 6.24 | 6.24 | |||
Velešín město | x | 6.27 | 6.27 | ||
Velešín | 6.30 | 6.30 | |||
Výheň | x | 6.36 | 6.36 | ||
Kaplice | 6.39 | 6.40 | |||
Omlenice | 6.46 | 6.46 | |||
Bujanov | x | 6.50 | 6.50 | ||
Rybník | 6.57 | 6.57 | |||
Horní Dvořiště | 7.05 | 7.05 | |||
Summerau | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci